2-3 marca 2018, Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa

Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność zaprosić do udziału w VI edycji konferencji naukowo-dydaktycznej "Standardy medyczne w praktyce neonatologicznej i pediatrycznej", która odbędzie w dniach 2-3 marca 2018 roku w Warszawie. Duże zainteresowanie poprzednimi edycjami pozwala nam wnioskować, iż tego rodzaju spotkania są bardzo potrzebne. Zamierzamy kontynuować przekazywanie słuchaczom praktycznych rozwiązań dotyczących diagnostyki i leczenia noworodków,  niemowląt i dzieci.

Przedstawione i skomentowane zostaną nowe standardy i zalecenia. Propozycje tematyczne poszczególnych sesji mamy nadzieję spełnią oczekiwania zarówno neonatologów jak i pediatrów, lekarzy zatrudnionych w lecznictwie otwartym jak i zamkniętym. Do udziału w poszczególnych sesjach zaprosiliśmy ekspertów reprezentujących różne dyscypliny medyczne. Szczególny nacisk położyliśmy nie tylko na postępy w zakresie wprowadzania nowych wytycznych ale również na praktyczne informacje dotyczące problemów rzadko poruszanych, kontrowersyjnych i trudnych.

Jesteśmy przekonani, że wzorem ubiegłych lat, przygotowany przez nas program spełni Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Warszawie


Z wyrazami szacunku
prof. dr hab. n. med. Maria Katarzyna Borszewska-Kornacka prof. dr hab. n. med. Anna Dobrzańska prof. dr hab. n. med. Piotr Socha
Koordynatorzy Naukowi Konferencji


2-3 marca 2018, Hotel Sheraton, ul. Bolesława Prusa 2, Warszawa
www.standardy.pl
tel. (22) 487-12-80